Канівська міська рада вперше за 6 місяців провела повноцінне сесійне засідання. Було розглянуто та одноголосно прийнято 6 питань порядку денного. Міський голова Ренькас все одно незадоволений. Таку думку висловив депутат Канівської міської ради, голова бюджетної комісії Володимир Коржов у своєму дописі у Фейсбуці.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту Вікка.

«Більше року Канівська міська рада не працювала, через деструктивну позицію міського голови. Міський голова Ігор Ренькас вирішив, що він не міський голова з чітко визначеними повноваженнями, а цар Канівський, з необмеженою владою та ресурсами. Увесь цей час він нічого не робив і не зробив для розблокування сесії міської ради, створюючи постійне протистояння з різних підстав з опозиційними депутатами. Нарешті, шість питань порядку денного депутати розглянули та одноголосно підтримали. Було затверджено  програму надання допомоги та сприяння розвитку громад України, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, а також розроблення містобудівної документації та внесення змін у Генеральний план Канева та інш. Не було прийнято бюджет на 2023 рік, знову ж таки саме через не дотримання процедури і порядку розгляду бюджету. І в цьому повна провина самого мера, який так і не спромігся належним чином підготувати документи і винести на розгляд».

На думку Володимира Коржова, міський голова Канева втрачає політичну підтримку свого патрона, народного депутата Войцехівського. Саме це і стало наслідком того, що робота канівської міської ради була розблокована.

«Судячи з усього, політична криша Канівського мера – народний депутат Войцехівський сам відчуває певні складнощі у спілкуванні з Києвом. Його звинувачують у веденні невиправданої популістської політичної діяльності в регіоні і свідомої політичної дестабілізації. Як приклад наводять Канів та Золотоношу. Тому є всі сподівання очікувати демонтажу цієї порочної політичної моделі в Каневі на чолі з Ренькасом та Войцехівським», – зазначив депутат.