На зустрічі із представниками місцевої влади канівські АТОвці планують обговорити пенсійне, медичне та соціальне забезпечення військовослужбовців.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію військовослужбовців.

Представники громадської організації АТОвців організовують зустріч із керівниками структурних підрозділів та управлінь Канівської міської ради.

Так, у порядок денний зустрічі включений розгляд таких питань:

1. Про порядок пенсійного забезпечення учасників бойових дій (управління пенсійного фонду в м. Каневі та Канівському районі Черкаської обл.)

2. Про хід виконання міської програми «Турбота», порядок забезпечення санаторно-курортними путівками учасників бойових дій, порядок отримання путівок в 2017 році та наступних роках (управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради).

3. Про надання медичної допомоги учасникам АТО в медичних закладах Канівського району та порядок зубопротезування в Канівській районній лікарні (головний лікар Канівської районної центральної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги).

4. Про оздоровлення дітей учасників АТО, дітей загиблих батьків учасників бойових дій в 2017 році, підготовка молоді до служби в лавах ЗСУ та робота з молоддю, що перебувала та повернулась із зони проведення АТО (відділ у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому).

5. Про хід надання психологічної підтримки ветеранам АТО в 2014 - 2017 роках, та механізм надання психологічної підтримки учасникам АТО, що повернулись із зони проведення антитерорестичної операції (ЦССДСДМ Канівської міської ради).

6. Про хід виконання Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», та пільги для учасників бойових дій, закріплені у Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у питанні вирішення земельних ділянок для учасників АТО (відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева).

7. Запитання до Канівського міського голови Ренькаса І.О. та інших структурних підрозділів Канівської міської ради.

На зустріч, проведення якої заплановане на 12 жовтня, запрошуються учасники АТО, депутати Канівської міської та Черкаської обласної ради, представники ЗМІ. Початок о 16.00 у залі засідань Канівського міськвиконкому.