З міського бюджету планують ще більше виділяти коштів на компенсацію пільгових перевезень.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, в.о.керуючого справами Володимир Святелик повідомив, що скоріш за все, на наступне засідання буде винесено питання про збільшення суми компенсації за пільгові перевезення у міському транспорті.

З його слів, за ініціативою перевізника була створення моніторингова група, яка перевіряла кількість осіб, що користуються пільгами на перевезення у міських маршрутках.

Відповідно до результатів досліджень, суму компенсації перевізнику потрібно збільшити в середньому на 1/6-1/8 від тієї суми, яку з міського бюджету виділяють наразі. Тож уже найближчим часом, дане питання планують винести на засідання виконавчого комітету та розглянути у найкоротші терміни.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що канівським транспортникам компенсують майже 1 млн грн за пільговий проїзд громадян. Також слід зауважити, що одне з підприємств, яке в переважній більшості забезпечує міські транспортні перевезення громадян у Каневі, очолює депутат Канівської міської ради Євгеній Маланчев.