Педагогічний колектив Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов оприлюднив відкрите звернення, в якому зажадав публічних вибачень від депутатів ВО «Свобода».

Про це інформує «Kanos» із посилання на текст відповідного звернення, що розміщений в соціальних мережах та датований від 8 серпня 2016-го року.

«Колектив обурений відкритим зверненням депутатів ВО «Свобода» та коментарем до нього і вимагає публічного вибачення, а в разі незгоди залишає за собою право звернутися до прокуратури та суду стосовно вирішення даного питання», - йдеться в одному з абзаців звернення, яке підписали представники педагогічного колективу школи.

Також за словами вчителів, освітній заклад має конкретні пропозиції щодо залучення вільних приміщень дитячими спортивними установами та творчими колективами в позаурочний час.

Зауважимо, що така реакція педагогів була викликана у відповідь на звернення депутатів ВО «Свобода», яке вони адресували міському голові Ігорю Ренькасу, начальнику відділу освіти Надії Голді та директору школи №6 Валентині Мартинович. У ньому депутати попросили пояснити згідно яких саме законів «в учнів відібране право закінчити саме ту школу, яку вони обрали», а також повідомити суму економії від об'єднання двох випускних класів різнопрофільного навчання.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що виконавчий комітет Канівської міської ради прийняв рішення про оптимізацію навчальних закладів, відповідно до якого, у гімназії ім. І.Франка буде створено один десятий клас із двох; в школі №3 об’єднано два дев’яті класи; в школі №4 об’єднають три дев’яті класи в два; в спеціалізованій школі №6 об’єднають два восьмі класи, а 9 учнів 11-го класу спеціалізованої школи №6 перейдуть до гімназії ім. І.Франка, зберігши при цьому профільну спеціалізацію.

Останнє викликало бурхливу реакцію, внаслідок чого, батьки та учні спеціалізованої школи №6 зверталися до міністра освіти України і, навіть, пікетували сесію міської ради. Наприкінці липня депутати від ВО «Свобода» виступили з ініціативою відмінити рішення про оптимізацію навчальних закладів.