Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

Відповідно до протоколу засідання комісія вирішила заборонити роботу всіх закладів торгівлі на території Канівської ОТГ, окрім аптек та АЗС, в період вихідних і святкових днів (з 15 год. 01 хв. 18.04.2020 до 06 год. 00 хв. 21.04.2020) та обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях Канівської ОТГ.

Також комісія рекомендує священнослужителям під час богослужінь у храмах, церквах Канівської ОТГ дотримуватись карантинних норм, зокрема: обмежень щодо перебування вірян в приміщенні храму, церкви із розрахунку - 1 особа на 10 м2 від площі храму, церкви; обмеження дистанції між вірянами не ближче 1,5 м. один від одного; всі віряни обов’язково повинні бути в захисних масках.

Відповідні заходи вживаються з  метою відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що проведення п’ятого ювілейного Канівського міжнародного кінофестивалю переноситься на невизначений термін.