Для привернення уваги до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування у Канівському коледжі культури та мистецтв провели флешмоб.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Управління держпраці у Черкаській області.

У Канівському коледжі культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Любов Корякіна взяла участь у флешмобі на тему: «Захисти себе – працюй легально». Мета акції – звернути увагу молоді на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування.

Організатори флешмобу – Канівський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області – запросили інспектора праці Управління до участі з метою надання студентам і працівникам навчального закладу консультацій з питань трудового законодавства та захисту їх прав.

3

1

Інспектор праці Управління Любов Корякіна акцентувала увагу громадян на негативних наслідках незадекларованої праці і порушення роботодавцями трудових прав працівників. Фахівець Управління поінформувала студентів яких гарантій позбавляється працівник у разі укладання цивільно-правової угоди або неофіційного працевлаштування.

2

Під час флешмобу студентам, працівникам коледжу, перехожим роздано інформаційні матеріали Міжнародної організації праці та Пенсійного фонду України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники канівського пенсійного фонду провели флешмоб.