Днями у межах проєкту «Слідом за #Голосами» у Martynivka-HUB відбулася презентація антології військових письменників «Голоси» – це прозові та поетичні тексти, роздуми тридцяти учасників Всеукраїнського форуму військових письменників, що стали рефлексіями, а почасти й хронологією пекельних місяців 2022-2023 років.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Всеукраїнський форум військових письменників – це платформа, на якій діючі військові ЗСУ, журналісти, ветерани АТО/ОСС, волонтери мали змогу потоваришувати, презентувати свої книги та почути слова вдячності.  

Під час зустрічі засновниця форуму – директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука Тетяна Пилипець розповіла присутнім захоплюючі історії кожного автора, твори яких увійшли в цю збірку, адже із кожним із них вона знайома особисто. На жаль, дехто з них пішов з життя у боротьбі за Україну.

Протягом заходу збірку власних віршів присутнім презентувала Марія Костенко – місцева жителька, син якої, Сергій Костенко, віддав життя, боронячи державу, також увазі присутніх було запропоновано книжкову виставку від БФ «Бібліотечна країна».

Окрім цього педагог-організатор Мартинівського ліцею Тетяна Ніколаєва провела майстер-клас із виготовлення «Птаха Щастя». Відтак, всі зроблені обереги будуть передані нашим воїнам на передову. Також в.о. директора КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» Людмила Бовшик акапельно виконала для присутніх пісню про матір.

На заході був присутній представник БФ «МХП-Громаді» – регіональний менеджер із соціальних проєктів Олександр Шпиль, який подарував бібліотечному фонду села примірники сучасної літератури. Завдяки співпраці громади та благодійного фонду, в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» було оновлено простір мартинівської бібліотеки. 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 5 дронів придбала Степанецька громада для військової частини жителя Мартинівки (фото).