Журналісти «Kanos» проаналізували списки політичних партій, які запропонували своїх кандидатів в депутати Канівської міської ради і з'ясували, хто з них робить ставку на представників якої сфери.

Зокрема, як писали наші журналісти раніше, лідером за кількістю підприємців у власних списках став канівський осередок Партії Зелених України. Їх у них одразу 18. Така ж значна кількість підприємців чи самозайнятих осіб у списках кандидатів до Канівської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка (11) та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Натомість пенсіонерів найбільше веде до міської ради партія «Опозиційний блок» (10), а військових - Українське об'єднання патріотів «Укроп». Канівські освітяни найбільше представлені у списках уже згадуваної Радикальної партії Олега Ляшка (4) і регіонального партійного утворення «Черкащани» (5). Останні, примітні також тим, що ведуть до міської ради у власних списках одразу 8 представників медичної галузі.

Кандидатів, що працюють за робітничими спеціальностями, найбільше у списках ВО «Батьківщина» (16), партії «Черкащани» (14), Радикальної партії Олега Ляшка (12) та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (13). Що ж стосується осіб, що зайняті в державному або комунальному секторі, то за їх наявністю у списку безперечним лідером стала політична партія ветеранів Афганістану. Серед її кандидатів в депутати міської ради одразу 11 осіб, що працюють у відповідній сфері. Найменша кількість кандидатів від партій, що були зареєстровані ТВК, була подана політичною партією «Патріот». У поданому нею списку значиться лише один кандидат, яким став Анатолій Міцюра.