98-ий день народження відзначила найстарша жителька Канівського району – мешканка Бобриці Дарія Краєва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Свого часу, після переїзду разом із чоловіком до Бобриці, жінка працювала у місцевому колгоспі: і у полі, і в тваринництві. Наразі іменниця має двоє синів Володимира і Василя, які залишилися у Бобриці, та доньку Раїсу, яка переїхала у Кременчук. Окрім цього у великій родині виховують п’ятеро внуків та семеро правнуків.

На початку осені син Дарії Іванівни Василь якось завітав на прийом до голови Канівської районної ради Сергія Геращенка із проханням допомогти дровами для матері. Сергій Валентинович пообіцяв допомогти і таки дотримав слова. Бо вже за лічені дні до подвір’я баби Даші під’їхала вантажівка з дровами від Державного підприємства «Канівське лісове господарство».

«Канівський лісгосп завжди активно відгукується на прохання допомогти. Приміром, лише за останній рік у співпраці з місцевими громадами, райдержадміністрацією та районною радою силами нашого підприємства було забезпечено пільгові категорії населення дровами за соціальними цінами. Не буду зупинятися на інших моментах. Скажу лише, що підтримка тих людей, які потребують допомоги, – це обов’язок кожного з нас. Не залежно, хто ти і яку посаду займаєш: якщо можеш чимось зарадити – допоможи. Тоді світ буде мінятися на краще», - зауважив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.