Монітор для спостереження стану пацієнта та лампи для дезінфекції приміщень передали для потреб Канівської ЦРЛ від Благодійного фонду «МХП – Громаді» та МХП.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Заступник директора Благодійного фонду «МХП – Громаді» Геннадій Штефан завітав сьогодні у Канівську ЦРЛ для того, щоб передати медичне обладнання – монітор пацієнта та п’ять ультрафіолетових бактерицидних рециркуляторів.

«Цей проєкт ми реалізували завдяки ініціативі та співпраці Благодійного фонду «МХП – Громаді» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика», адже ми надзвичайно вдячні Вам за те, що зараз ви перебуваєте на «передовій», що опікуєтеся та піклуєтеся про здоров’я мешканців громади. Ми ж із свого боку завжди готові Вас підтримувати та надавати допомогу. Щиро вдячні, низький Вам уклін», - зауважив Геннадій Штефан під час вручення обладнання.

Натомість головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник також подякувала благодійному фонду «МХП – Громаді» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за підтримку та відзначила, що це дуже необхідне обладнання. «Монітор пацієнта дозволить медикам вести спостереження за станом хворого, а рециркулятори забезпечать проведення дезінфекції приміщень та дотримання санітарних норм при їх обробці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки перемозі у конкурсі від БФ «МХП-Громаді» для дітей Канівщини відкрили арт-студію «Без меж» (фото).