За дорученням голови Канівської районної ради, схваленим пленарним засіданням 46 сесії Канівської районної ради від 22.07.2020 за результатами розгляду скарги Олени Щербини та усного звернення депутата районної ради Дмитра Мироненка,  Канівською районною державною адміністрацією була створена комісія по контролю за діяльністю КНП « Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

До складу комісії ввійшли представники районної державної адміністрації, депутати Канівської районної ради (за згодою), голова громадської  організації «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» ( за згодою), Олена Щербина (за згодою).

Відтак, 6 серпня відбулося перше організаційне засідання комісії, на якій було розглянуте питання щодо роботи комісії та її повноважень. Було запропоновано розробити та затвердити відповідне положення, яке регламентує роботу даної комісії, її права та напрями діяльності.

Члени комісії обговорили відсутність взаємодії всіх трьох ланок медичної галузі та незадовільну роботу швидкої допомоги. Також звернули увагу на відсутність спеціалістів для роботи на дороговартісних апаратах, які є в наявності у КНП «Канівська центральна  районна лікарня» Канівської районної ради для  діагностування захворювання та призначення відповідного лікування.

Було запропоновано включити до складу комісії представників Канівської міської ради та депутатів міської ради.

За результатами засідання були прийняті відповідні протокольні рішення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Черкащині виявили 6 нових випадків захворювання на COVID-19.