Днями від німецького міста-побратима Фірзена передали ще один генератор для КП «Управління ВКГ», який допоможе забезпечувати водопостачання для окремих мікрорайонів міста у випадку аварійних ситуацій.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Генератор потужністю 20 кВт у разу відсутності електроенергії, завдяки мобільним параметрам, дасть можливість забезпечити в аварійному режимі водопостачання віддалених мікрорайонів Костянець та Монастирок. Висловлюємо подяку нашим німецьким друзям за постійну підтримку та надання такого важливого нині обладнання», - відзначив директор КП «Управління ВКГ» Олексій Березовий.

Раніше «водоканал» отримав від німецького міста-побратима течешукач Aqua M300, який полегшив роботу підприємства в частині ліквідації поривів на водопровідних мережах. Також у квітні цього року підприємство отримало генератор потужністю 120кВт, який було встановлено стаціонарно на одній з каналізаційних насосних станцій міста, що дало змогу забезпечити стабільну роботу системи водовідведення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кошти, які планували витратити на ремонт стадіону на Черкащині, перенаправлені на потреби Збройних сил України.