Під час візиту члени Наглядової ради ознайомилися з виробничими потужностями філії, процесом реконструкції блоків №4-5, що виконується за кошти міжнародних фінансових організацій українськими підрядниками – заводами Турбоатом та Електроважмаш.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «Укргідроенерго».

Значна увага членів Наглядової ради була приділена виконанню робіт з реконструкції автодорожнього переїзду через греблю ГЕС, який є важливим об‘єктом соціальної інфраструктури регіону.

Також, зважаючи на необхідність забезпечення здоров‘я співробітників філії та сталого функціонування гідроелектростанції, члени Наглядової ради ознайомились зі станом виконання заходів щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби.

Під час наради з колективом філії, голова Наглядової ради Валентин Гвоздій проінформував про значення та стан проведення реформи корпоративного управління Товариства, про роботу та завдання, що стоять перед Наглядовою радою.

Подібні зустрічі із співробітниками компанії безпосередньо на виробництві є запорукою ефективної комунікації Наглядової ради зі структурними підрозділами Укргідроенерго.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що клієнтка Канівського центру зайнятості пройшла два курси навчання на платформі Coursera.