У Степанецькій громаді провели рейд для забезпечення контролю за сім’ями з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Степанецької громади.

Відповідно до графіка відвідування сімей соціального ризику, комісією у складі начальника ССД Степанецької ОТГ Павла Кас’яненка, головного спеціаліста ССД Тетяни Дорошенко, поліцейського офіцера громади Віталія Степанця та фахівця із соціальної роботи Олени Афанасьєвої днями було відвідано 7 сімей, які проживають в селах Степанці, Дарівка, Мартинівка та Копіювата.

Батькам було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо зловживання алкогольними напоями. 

У   с.  Дарівка комісія  відвідала  сім’ю, в якій виховуються четверо малолітніх дітей, що не охоплені навчанням.  Служба у справах дітей  неодноразово попереджала матір про необхідність регулярного відвідування дітьми навчальних закладів, ознайомлювала  з відповідними пунктами ЗУ «Про загальну середню освіту» та обов'язками батьків щодо виховання та розвитку  дитини,  передбачених  ст. 150 Сімейного кодексу України.

Оскільки мати не виконала своїх обов’язків і діти не розпочали відвідувати один із навчальних закладів громади, Віталієм Степанцем було складено на матір протокол про адміністративне стягнення за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокурор на Черкащині відмовився від освідування – розпочато службове розслідування.