Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці з військовим комісаріатом, відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час семінару Роман Кучеренко, заступник військового комісара з територіальної оборони, розповів 18 безробітним про переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок.

«На сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 10 тис. грн. на місяць, офіцерська – від 14 тис. грн. Крім того, при підписанні контракту, військовослужбовець має право на отримання разової фінансової винагороди від 8 до 12 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санаторно-курортним лікуванням тощо», - зауважив Роман Кучеренко.

Водночас фахівці філії детально прокоментували шукачам роботи інформацію про зміни у законодавстві щодо переваг у працевлаштуванні колишніх учасників антитерористичної операції, надали індивідуальні консультації щодо організації професійного навчання, започаткування власної справи тощо.

Наприкінці заходу більшість учасників виявили бажання особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату Романом Кучеренком.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські безробітні здобули професію кухаря.