Днями в ДНЗ «Канівське вище професійне училище» відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів з числа безробітних Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості за професією «Кухар».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії обласного центру зайнятості у Facebook.

Десять безробітних з Канева та Канівського району впродовж 6 місяців поєднували теоретичну підготовку та практичні заняття на базі училища та партнерів служби зайнятості – роботодавців-замовників кадрів.

Відмінну підготовку слухачі отримали завдяки досвіду та високому фаховому рівню майстрів виробничого навчання Ірини Бузницької та Олени Федорової. Слухачі практично без попереднього досвіду роботи зуміли опанувати важливі професійні навички.

Під час проходження виробничої практики майбутні кухарі на рівні із досвідченими працівниками закладів громадського харчування готували страви, забезпечували безперебійне обслуговування клієнтів, якісне і оперативне приготування страв на замовлення.

На іспиті команда новоспечених кухарів продемонструвала високий рівень знань і умінь.

Під час вручення свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації директор ДНЗ «Канівське ВПУ» Олена Волощенко подякувала слухачам за тісну взаємодію під час навчання, за оперативність, ініціативність і готовність навчатися, а також відзначила якісну роботу під час державної кваліфікаційної атестації.

«Саме ці показники допоможуть безробітним у подальшій кар’єрі, у вдосконаленні майстерності та здобутті визнання роботодавцями», - зазначила Олена Волощенко.

«Учорашні безробітні, а нині кваліфіковані кухарі здобули найважливіше – роботу, а працедавці – довгоочікуваних працівників», - коментує директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Клуб сиру» та ТОВ «Віджі продакшн» проведуть у Каневі ярмарку вакансій.