Нещодавно ми повідомляли про те, що в місті з’явився ще один дитячий майданчик. Однак, поява такої інформації викликала багато запитань у пересічних мешканців Канева, а тому наші журналісти вирішили більш детальніше дізнатись про ініціаторів його появи та етапи становлення. Отож, будівництво дитячого майданчику «Гайок» стало можливим завдяки співпраці депутата Канівської міської ради Івана Максим’юка та директора Канівського лісгоспу Едуарда Симоненка.

Задум створити дитячий майданчик по вулиці Ольги Кобилянської виник у міського обранця ще десять років тому, але все не вдавалося знайти фінансування для його реалізації. Проте, з появою депутатського фонду старт будівництву таки був даний.

Першочерговим етапом, який потребував багато зусиль, стало планування території – викорчовування коріння дерев, вирівнювання ділянки, підсипання піску та відсіву.

 


 Також за рахунок коштів із депутатського фонду на відповідній території були встановлені футбольні ворота, бруси, турнік, лавки, металева гойдалка та шини.

Крім того, за ініціативи депутата спільно із представниками Партії зелених був проведений суботник, на якому активісти пофарбувати всі вище перелічені конструкції та розпланували пісок з відсівом.

Згодом, завдяки співпраці із Канівським лісовим господарством вдалося зробити огорожу навколо дитячого майданчику, встановили гойдалку із гіркою. Також працівники установи виготовили аншлаг і пофарбували шини.

 


«Окремо хочу подякувати приватним підприємцям Олександру Костенку, Богдану Савченку, з якими була підписана угода, де у кошторисі були закладені мінімальні ціни, а також Юрію Панченку, який на власному екскаваторі зміг викорчувати більше 40-ка акаційових пеньків та вдало спланував майданчик», - зауважив у підсумку Іван Максим’юк.