Канівський міськрайонний суд став 18 об’єктом судової гілки влади, який перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ТУ Служби судової охорони у Черкаській області.

Начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко привітав співробітників з початком несення служби, провів інструктаж з охорони й забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі та наголосив на неухильному дотриманні карантинних норм.

Окрім того, Анатолій Харенко висловив впевненість, що зміни в організації охорони й підтримання громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади. А завдяки спільній співпраці, стійкості духу та толерантності співробітників, під час несення служби, буде припинено прояви неповаги до суду, а також забезпечено безпеку всіх учасників судового процесу.

Судових охоронців з початком несення служби привітала Голова Канівського міськрайонного суду Оксана Льон, яка побажала їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.

Враховуючи карантинні умови всі співробітники Служби, які задіяні до несення служби, забезпеченні окулярами, захисними медичними масками, рукавичками, безконтактними приладами для виміру температури, пости пропуску – дезінфікуючими розчинами.

За гарною традицією Служби судової охорони, жіночому колективу прийнятої під охорону судової установи подарували квіти.

Довідково: Служба судової охорони Черкащини до кінця поточного року планує укомплектувати посади співробітників Служби з дислокацією в: м. Чигирин,  м. Ватутіне, м. Монастирище, м. Шпола, м. Тальне, м. Христинівка, м. Корсунь-Шевченківський, смт Катеринопіль, смт Лисянка та смт Маньківка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 38-річного канівця, який вбив співмешканку, засудили на сім із половиною років позбавлення волі.