Представники управлінь, відділів та  комунальних установ виконавчого комітету Канівської міської ради і працівники КП «Місто» вийшли на екологічну акцію, покликану зробити наше місто чистішим та зеленішим.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього разу прибирали та озеленювали територію по вулиці Шевченка. Відтак, було прибрано придорожню територію, зібрано сміття з тротуарних доріжок, а також очищено бордюри від піску. Також працівники комунального підприємства «Місто» висадили вздовж велосипедної доріжки від зупинки, що біля школи №6 до човнової станції близько 300 саджанців та кущів серед яких: юка, катальпи, гібіскус горіх та ліщина.

 «Всі саджанці ми вирощуємо власними силами, щоб озеленити наше місто. Загалом для того щоб виростити деякі види саджанців потрібно близько 2-3 років», - відзначила працівниця КП «Місто» Олена Поштар.

Долучилися до акції з благоустрою міста і працівники КП «Управління ВКГ». Напередодні вони очистили від піску відрізок дороги по 206-дивізії,   від супермаркету «Сільпо» до магазину «Маркет».

Згодом представники управлінь, відділів та  комунальних установ виконавчого комітету Канівської міської ради продовжили прибирати вулицю Шевченка від магазину «Карат» далі до підніжжя Тарасової гори.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що надзвичайники провели заходи із безпеки для школярів Канівщини (фото).