Канівський міський голова Ігор Ренькас звертається до підприємств та підприємців міста і району з проханням долучитися до збору коштів на першочергові закупівлі для Канівської ЦРЛ для забезпечення надання медичної допомоги хворим на захворювання, спричинене коронавірусом (COVID - 19). Йдеться насамперед про придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів на придбання яких потрібно близько 2 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Світова пандемія, спричинена коронавірусом, підійшла до наших домівок і з дня на день може розпочати свій страшний відлік. Не десь далеко, за тисячі кілометрів, а поруч кожного з нас, у Каневі і селах району.

На жаль, Україна не може, на рівні держави, виділити достатню кількість ресурсів, щоб створити належний спротив страшній хворобі та мінімізувати людські втрати.

19 березня сесія міської ради призупинила цілий ряд видатків та ухвалила рішення про виділення коштів на придбання апаратів штучної вентиляції легенів для центральної лікарні. Окрім цього виділені кошти на придбання захисних костюмів для медперсоналу, закупівлі тестів та ліків першочергової необхідності. Однак, самостійно забезпечити лікарню, в короткі терміни, необхідним обладнанням та медикаментами міський бюджет не може.

Саме тому мною прийнято рішення звернутись до підприємств та підприємців, які здійснюють свою діяльність в місті і районі, щоб спільними зусиллями зібрати біля 2 млн. грн. для першочергових закупівель, що допоможуть зберегти життя нашим землякам: жителям міста і сіл – працівникам промисловості та сільського господарства.

Прошу Вас допомогти  в придбанні двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів для забезпечення надання медичної допомоги хворим на захворювання, спричинене коронавірусом (COVID - 19).

Вартість одного апарату ШВЛ станом на 18.03.2020 р. складає  792 тис. грн.,  одного кисневого концентратора 61 тис. грн.

Закупівлю обладнання плануємо здійснити протягом трьох тижнів.

Реквізити рахунку:

Одержувач: КНП «Канівська ЦРЛ»

Код: 02005326

Банк: Філія – Черкаське обласне управління АТ « Ощадбанк» ТВБВ 10023/0165

МФО 354507

UA 193545070000026007301010016(UAH) (Благодійні)», - йдеться в тексті звернення Канівського міського голови.

Відповідні листи надіслані до найбільших підприємств міста, зокрема, Канівської ГЕС, ПрАТ «Миронівська птахофабрика», АТ ЕМЗ «Магніт», ТОВ «Магнітприлад», ТОВ «Ергопак», ТОВ «Клуб сиру» та групи компаній торгової марки «Верес», а саме: ТОВ «Віджи продакшн», ТОВ «Віджи Фармінг». Також міський голова звертається з відповідним закликом до всіх приватних підприємців, які працюють на території міста й району, адже протистояти світовій пандемії можна лише разом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі комунальники обробляють антисептиком зупинки та дитячі майданчики.