До журналістів «Kanos» потрапила сканована копія звернення депутата Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віталія Чена до прокурора області щодо перевірки легітимності обрання Володимира Плисюка головою Канівської районної ради.

У зверненні зазначається, що під час проведення першої сесії райради, депутати проголосували тільки за протокол лічильної комісії, а проект рішення про обрання голови райради на голосування не ставився і депутати за нього не голосували. В якості підтвердження цього депутат апелює до електронної стенограми засідання.

Також у тексті документа наголошується, що Володимир Плисюк у той же день одноосібно присвоїв собі 5 ранг посадової особи та встановив надбавку за інтенсивність праці і особливий характер роботи, яка становить 50% від розміру посадового окладу.

Цього ж дня, по інформації депутата, Плисюк видав розпорядження 62-К від 11.11.2015 «Про виконання службових обов'язків головою районної ради Плисюком В.П.». Таким чином, на думку обранця, голова районної ради використовуючи службове становище, підписав документи з ознаками порушень ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» без відповідного голосування депутатів за вищезазначене рішення.

Натомість сам голова райради у коментарі «Kanos» попередньо зазначав, що 5 ранг державного службовця йому був присвоєний раніше, про що свідчить відповідний запис у трудовій книзі.