Одна із канівських шкіл здобула срібну відзнаку на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», у якій беруть участь 545 закладів із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, США та Болгарії.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, опубліковану на «Прочерку».

Відтак, у номінації «Міжнародна співпраця  як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти» срібну медаль здобула Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області.

Загалом, освітяни Черкащини вибороли низку нагород: 5 золотих, 3 срібних та 2 бронзові медалі.

Роботу виставки супроводжує змістовна тематична програма, зокрема, відбудеться 68 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо. У програмі виставки: презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів, презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами, демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.

Як відзначають учасники, виставка наразі - це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду та спільного обговорення освітніх проектів, професійне інформаційне поле для отримання нових ділових контактів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ситуація із кількістю учнів у спеціалізованій школі №6 – критична.