Наповнюваність учнів у Канівській спеціалізованій школі №6 надзвичайно низька, що викликає стурбованість місцевих чиновників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.  

Під час останнього чергового засідання  члени виконавчого комітету Канівської міської ради відзначили, що ситуація із спеціалізованою школою №6 з поглибленим вивченням іноземних мов критична.

Станом на сьогодні у вищезгаданому навчальному закладі здобуває освіту усього 286 учнів. У той час, як в інших школах міста наповненість значно вища. Так, для порівняння - у Канівській ЗОШ №1 навчається 454 учні, у ЗОШ №3 – 513, у гімназії ім. І.Франка – 375 дітей, у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті – 304 дитини. Лідирує, безперечно, Канівська ЗОШ №4, що розташована майже в центрі міста. Тут нараховується 738 школярів.

«Школа величезна, а дітей немає. І кількість першокласників свідчить, що найближчим часом ситуація не покращуватиметься. Нам треба щось робити. Про оптимізацію мова не йде. Але ми вкладаємо в цю школу величезні кошти. Так, проводяться ремонтні роботи, оновлюються вінка, підлогове покриття… Плануємо продовжувати відповідні роботи й надалі, але немає тих, заради кого ми це робимо, – дітей», - заявив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко.

 Євген Касіч-Пилипенко зауважив, що демографічна ситуація наразі є проблемою для всіх. Утім, як зауважила заступник міського голови Наталія Матінова, в Каневі великий відтік дітей йде до санаторної школи-інтернату, яка має кращі умови.

«Колись порушувалося питання про об’єднання шкіл – №6 і гімназії ім.І.Франка. На сьогодні воно не стоїть. Також розглядався варіант про те, щоб дві ці школи розмістити під одним дахом, в приміщенні школи №6, але за підрахунками вони не поміщаються», - зауважила очільниця міського відділу освіти Надія Голда.

В.о. керуючого справами Володимир Святелик запропонував провести серед школярів та їхніх батьків опитування, чи є бажаючі перейти в СШ №6 за умови курсування автобуса до цього навчального закладу.

«Звертаюся до всіх представників політичних сил, директорів шкіл та інших фахівців, давайте сідати за стіл і вирішувати проблему. Я розумію, що між школами є певна конкуренція, і це природно, але треба щось робити. Не можна, щоб нормальна школа, з усіма зручностями, закрилася», - наголосив Сергій Ткаченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за сприяння народного депутата Владислава Голуба у Каневі триває капремонт школи.