Канівський рятувальник потрапив до п’ятірки кращих начальників караулу України.

Про це стало відомо з інформації представників Канівського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області, інформує «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, два дні, 26-28 вересня, в місті Вінниця, у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності тривала фінальна частина Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу».

Серед учасників змагань також були і представники Управління ДСНС у Черкаській області.

Усім рятувальникам аби довести свій професійний рівень довелось пройти через відбір низки теоретичних та практичних завдань. Відповідно до положення про конкурс, метою якого є підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, офіцери ДСНС змагалися на 5-ти етапах.

Зокрема, озброївшись лише фаховими знаннями та кульковою ручкою, учасники здавали тести на знання нормативних документів, проводили розрахунки сил та засобів необхідних для ліквідації тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Практичні завдання також були для молодих офіцерів добре знайомі проте від цього не набагато легшими. Сперечаючись із часом рятувальники одягали бойовий одяг і спорядження, виконували спеціальні вправи з рятувальною мотузкою, підіймалися по штурмовій драбині на четвертий, а за допомогою висувної драбини здійснювали підйом на третій поверхи навчальної вежі.

За результатами змагань у не простій спортивній боротьбі серед інших 25-ти учасників, п’яте місце виборов старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Сиса - начальник караулу 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Канева та Канівського району.

Щиро вітаємо Олександра з відповідним досягненням та зичимо йому подальших спортивних і кар'єрних звершень.