Канівським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Під час судового розгляду встановлено, що чоловік перебуваючи за кермом службового автобусу марки БАЗ, діючи необережно, в порушення вимог підпункту «а» пункту 2.3 Правил дорожнього руху України, згідно з яким «для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, не відволікатися від керування цим засобом у дорозі», проявив неуважність, та в порушення вимог пункту 10.1 Правил дорожнього руху України перед початком руху не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, розпочав рух на автобусі та скоїв наїзд на малолітню дівчинку 2010 р.н., яка в цей час знаходилася під передньою частиною автобуса та піднімала особисті речі, як наслідок остання отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його.

Враховуючи вищевказане, суд засудив чоловіка, призначив йому покарання у виді  позбавлення волі строком на  3 (три) роки без позбавлення прав керування транспортними засобами та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що експомічника судді на Черкащині судитимуть за підроблення офіційних документів.