Місцевий вогнеборець посів третє місце у Чемпіонаті ДСНС із рукопашного бою у своїй ваговій категорії.

Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію рятувальників у соціальній мережі.

Найкращий результат у команді Управління ДСНС України у Черкаській області на Чемпіонаті із рукопашного бою показав канівський лейтенант служби цивільного захисту Олександр Коваленко з 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини, який в особистому заліку у категорії до 90 кг виборов 3 місце.

Загалом у змаганнях, які відбувалися 22 березня на базі легкоатлетичного манежу у Сумському державному університеті, взяла участь команда рятувальників у складі 6 осіб.

У чемпіонаті ДСНС із рукопашного бою змагалися  близько 70 спортсменів із 13 команд, серед яких 10 обласні управління, 2 – навчальні заклади системи Служби та Міжрегіональний центр швидкого реагування (м. Ромни).

За результатами чемпіонату, харківські спортсмени вибороли 1 загальне місце. Спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вибороли срібло, а бронзові нагороди отримала команда Управління Сумської області.