Питання облаштування споруд цивільного захисту у освітніх закладах громади обговорювали під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, за повідомленням начальника відділу освіти Надії Голди, у Яблуневі відбулася виїзна нарада з батьками Яблунівського НВК за участі представників освіти, депутатського корпусу та секретаря міської ради.

«Працюємо над тим, щоб усі діти з населених пунктів нашої громади сіли за парти з 1 вересня. Зокрема поспілкувалися з батьками дітей з села Яблунів, які через відсутність укриття навчаються дистанційно. Наразі віднайдено приміщення у центрі села, де можливо облаштувати найпростіше укриття. Також розглядається варіант з модульним укриттям, облаштування яких практикується як в Україні, так і на території Черкаської області», – повідомила Надія Голда.

Розповіла присутнім головна освітянка і про те, що міжнародний благодійний фонд ЮНІСЕФ власним коштом планує вдосконалити облаштування укриттів у  трьох школах Канева.

«Три наші навчальні заклади відібрав міжнародний фонд ЮНІСЕФ для проведення ремонтних робіт в укриттях. Це зокрема гімназія ім. Івана Франка, а також школи №4 та №6. Очікуємо надходження коштів та початку старту робіт», – відзначила Надія Голда.

Окрім цього розпочалося виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування сховища у дошкільному закладі «Сонечко».

«Розпочато процес виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування сховища у садочку «Сонечко». Розглядаємо і питання облаштувань укриттів для дошкільних закладів «Дударик» та «Садко». Загалом зараз робота у напрямку облаштувань укриттів триває як у міських, так і сільських освітніх закладах. Безпека наших дітей – в пріоритеті»,  – підсумувала Надія Голда.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черговий потужний генератор із Німеччини отримав канівський водоканал (фото).