Відповідний крок можливий у зв’язку з запровадженням заходів щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Ми до останнього зволікали з закриттям канівського ринку, побоюючись, що це викличе паніку серед громадян. Утім, скоріш за все будемо змушені піти і на такий крок», - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

За словами міського голови, найближчим часом планується проведення спільного засідання комісії з надзвичайних ситуацій за участі представників міста, району та ОТГ, аби розглянути варіант закриття ринку та виділення коштів для забезпечення засобами безпеки Канівської ЦРЛ.

«Зі свого боку ми вже виділили на позачерговому засіданні виконавчого комітету 100 тис.грн. на тести на грип типу А і В та придбання захисних костюмів медичного персоналу лікарні. Цього дуже замало. Передчуваю, що це лише початок. Відтак,  доведеться на ці цілі вишукувати в бюджеті кошти додатково. Закликаю долучатися до забезпечення наших лікарів і керівників району та об’єднадних територіальних громад. Адже саме від їхнього захисту і забезпечення лікарні залежить наше з вами здоров’я і життя», - зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що сесія Канівської міськради відбудеться у «закритому» режимі.