Напередодні відзначення професійного свята працівників лісової галузі в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства було визначено переможців конкурсу дитячих малюнків «Людина та ліс».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Державного підприємства «Канівське лісове господарство».

Друге місце серед кращих творів юних дарувань Черкащини посів учень 5А класу Комунального закладу «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Гліб Карлов, символічно назвавши свій твір «Я люблю тебе, Ліс».

«Наше підприємство вже кілька років поспіль опікується вихованцями наших двох шкільних лісництв – окрім Канівського, діє і Софіївське шкільне лісництво, що створене при Шелепуській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області.

Щороку наші юні лісівники долучаються до проведення рейдів із охорони лісів від засмічення та пожеж, допомагають працівникам Канівського лісгоспу доглядати за пам’ятками природи, беруть активну участь у різноманітних природоохоронних акціях: «Допоможи пташині», «Нагодуємо пернатих друзів», «Зустріч птахів», «Хочеш змінити світ – почни із себе», «Врятуйте первоцвіти», «Зробимо Канів чистим містом», залюбки змагаються в обласних етапах Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

У 2017 році наші «Паростки надії» (Канівське шкільне лісництво) були відзначені грамотою «Найактивніше шкільне лісництво», а у 2018 році на обласному рівні посіли третє місце в командному заліку серед своїх однолітків.

Навчаючись у шкільному лісництві, дітлахи відкривають для себе загадковий і водночас прекрасний та дивовижний світ лісу. Можливо, саме ці заняття стануть для них у майбутньому своєрідним дороговказом у виборі професії, адже так важливо в житті знайти справу до душі. Наші уроки дають їм можливість зрозуміти, наскільки важливою є справа лісівника, адже садити і плекати ліс – одна із найпочесніших справ на землі. Тому вони потім із щирим серцем малюють зізнання в любові, присвячуючи його лісові», - зауважила керівник Канівського шкільного лісництва, що діє при КЗ «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради», в.о. головного лісничого Інна Жила.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському лісгоспі встановили цілодобове відео спостереження за лісовими масивами.