Будівництво антени зв’язку мобільного оператора, яке наразі здійснюється у Каневі по вулиці Шевченка 69а на території автозаправки, викликає стурбування у жителів мікрорайону.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на текст звернення.

На адресу міського голови та депутатів Канівської міської ради надійшло звернення, яке підписали 204 жителів одного із районів Канева, стосовно будівництво антени зв’язку мобільного оператора на території ТОВ «Поділлянафтозбут», що розташована по вулиці Шевченка, 69а.

«Зважаючи на те що робота самої АЗС №34 відбувається з порушеннями, так як заправка розміщена поряд із щільною житловою забудовою та має тільки один заїзд, а по техніці безпеки АЗС повинна мати, як мінімум один заїзд та один виїзд. 

А також, зважаючи на те що, будівництво антени зв’язку мобільного оператора відбувається на території АЗС як об’єкту підвищеної небезпеки (згідно Постанови КМУ №808 від 28.08.2013 «Про затвердження переліку видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку»), будівництво здійснюється з пред’явленням санітарно- технічного паспорту встановленого зразку, що не містить оцінки небезпеки розміщення антени на території АЗС, оскільки будівництво та подальша експлуатація антени зв’язку мобільного оператора здійснюється на території АЗС в безпосередній близькості до ємностей з паливом!

Наголошуємо, що встановлення даної антени може загрожувати життю та здоров’ю дітей та дорослих що постійно знаходяться навколо даної антени, а саме:
- Дитячий садочок «Дзвіночок»; СШ №6;
- Житлові будинки по вул. Шевченка №67, 68, 69 та вул. Героїв Дніпра №39, 39а, 45,35», - зазначено у зверненні, яке підписали більше двохсот осіб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Енергетиків планують встановити модульну котельню.