Петицію із пропозицією облаштувати тротуар по вулиці Енергетиків у районі «Бронепоїзду» опублікували на порталі електронних петицій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із порталу електронних петицій.

«Від автобусної зупинки, що навпроти заправки «Укртатнафта», до повороту на вул.Рильського тротуар відсутній як такий.

Плити радянських часів ховаються під багатолітнім шаром пилу і піску, який в дощову погоду перетворюється на місиво з багном і калюжами, а в суху пил та пісок розлітаються в повітрі, створюючи дискомфорт пішоходам.

Пішоходам, яких на цій ділянці досить чимало, може загрожувати небезпека через відсутність чіткої межі між проїжджою частиною та тротуаром. Зазвичай цю функцію виконує бортовий камінь.
Точно така ж картина спостерігається на невеличкій ділянці від зупинки Героїв Бронепоїзда в бік училища. Тобто в цих місцях тротуару як такого не було ніколи.

У той час як реалізуються проекти сумнівної пріоритетності, канівчани продовжують місити багно і псувати взуття. Звісно, Канів потрібно розвивати, будуючи парки, дитячі та спортивні майданчики, культурні об'єкти, інші зони відпочинку. Але чи можна отримати справжнє задоволення від їх відвідування, подолавши перед цим шлях з бруду і води?

Канів має бути прекрасним містом не лише на картинках і листівках, а й в свідомості громадян», - зазначено у тексті петиції.

Світлина від Романа Розвадовского.

Світлина від Романа Розвадовского.

Світлина від Романа Розвадовского.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині шукають свідків ДТП.