Із 22 листопада в Канівській громаді стартує новий проект - Veteran Hub PATRIOT, який створений як ресурсний центр, де «свої» можуть збиратися і отримувати комплексну координаційну допомогу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ініціаторів проєкту.

Ветеранські простори сьогодні є унікальним та ефективним інструментом для реінтеграції ветеранів та ветеранок у цивільне життя.

Veteran Hub PATRIOT У закладі пропонують послуги психологічної, юридичної консультації та підтримки в питаннях працевлаштування. Також планується проведення різноманітних заходів для ветеранів, ветеранок, їх сімей та загиблих.

Цей об’єкт був реалізований командою ГО «ВОЛОНТЕР І КО» у рамках конкурсу соціального ініціативи «Час діяти Україно!» від БО БФ «МХП-Громаді» за підтримку місцевих органів влади та соціально відповідальних бізнесів, таких як ТОВ ФОРЕСТ ТРАНС Сервіс, ТОВ «Електротехнології», а також інших небайдужих людей.

На завершення заходу керівник соціальних проектів регіонального відділення фонду «МХП- Громаді» Олександр Шпиль передав громадській організації дрони для захисників, які нині несуть службу на Південному напрямку, які доставить за призначенням Андрій Вербіцький.

Veteran Hub PATRIOT - це крок до підтримки та інтеграції ветеранів у повсюдне життя, де кожен може відчути, що їхні зусилля вкладені та ціни для громади.

Простір знаходиться у приміщенні районного будинку культури по вулиці Героїв Небесної Сотні, 66. 

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: освітлення та текст

На зображенні може бути: 13 людей та люди навчаються

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутат Бобрицької сільської ради отримав відзнаку від Валерія Залужного (фото).