Особливим попитом для офіційної реєстрації шлюбів молодят користуються дати із «щасливими вісімками».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області.

Так, молодят запрошують обрати «магічні дати» 18.08.2018 та 28.08.2018 для реєстрації шлюбів у Канівському міськрайонному відділі ДРАЦС ГТУЮ.

Відзначимо, що наразі молодята Черкащини вже подали 95 заяв на державну реєстрацію шлюбу в магічну й щасливу дату 18.08.2018.

Загалом цього місяця в Україні проходить потрійний весільний бум – 8, 18 та 28 серпня. Молодята вірять, що збіг вісімок допоможе створити щасливий шлюб та зберегти безкінечне кохання. Вісімка вважається щасливим числом у багатьох народів, а поєднання трьох вісімок – потрійна удача. Весілля такого дня віщує молодятам процвітання, успіх і кохання. За словами нумерологів, це гарний день для укладання шлюбу людей творчих, вільних, здатних до самовираження. До того ж вісімка символізує достаток і багато дітей.

«Перша хвиля весільного буму пройшла в області 8 серпня. Цього дня зареєстрували шлюб 53 пари. З них 4 пари одружилися в рамках проекту «Шлюб за добу». Оскільки проект дозволяє подавати заяви навіть у день обраної дати, кількість одружень у щасливі дні серпня може ще зрости», – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Він також нагадав, що в області послугою «Шлюб за добу» можна скористатися в 5-ти населених пунктах. Це міста Черкаси, Сміла, Канів, Умань та село Білозір’я.

Станом на сьогодні в рамках проекту «Шлюб за добу» на Черкащині одружилися майже 600 пар молодят.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жодна пара, яка скористалася «Шлюбом за добу» у Каневі, не розлучилася.