Показ стрічки «Чорний Козак», яку гучними оваціями зустріли у Черкасах, проведуть і для канівців.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського міського відділу культури у Facebook.

21 лютого о 17.30 в міському будинку культури (кінотеатр «Канів») відбудеться вечірній показ фільму «Чорний Козак». Його режисером є наш земляк, керівник державного історико-культурного заповіднику «Трипільська культура» Владислав Чабанюк.

У рамках кінопоказу запланована зустріч із творчою групою. Запрошуємо долучитися до заходу всіх бажаючих. Показ фільму –безкоштовний.

Також під час кінопоказу проходить благодійна акція - збір коштів на придбання протезу бійцю АТО)

Відзначимо, що події розгортаються в ХVII столітті в українському селі. Ганна залишилась без чоловіка, бо той пішов на війну. Тепер вона сама господарює та виховує маленьку доньку. Від допомоги залицяльників жінка завжди відмовлялась. Та почали відбуватись дивні речі – щоночі хтось допомагає їй по господарству, виконуючи найтяжчу чоловічу роботу. Звернувшись до місцевої ворожки вдалося з’ясувати, що це Чорний Козак, якого прокляли і він ніколи не бачитиме сонячного світла.

Фентезійний фільм «Чорний Козак» знято за казкою Сашка Лірника «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака й страшне закляття». Кошторис стрічки склав трохи більше 3 млн. гривень. Усе це – гроші волонтерів. Робота над фільмом велася починаючи з 2008 року. Тоді ж почали знімати. Основні сцени відпрацювали у селі Легедзине на Черкащині. Серед тих, хто з’являється в кадрі багато місцевих. Лише виконавиця головної ролі Марина Юрчак – професійна актриса.

Нагадаємо нещодавно ми публікували анонс заходів із нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.