Один із жителів міста Канів восени 2018 року, перебуваючи поблизу села Ліпляве Канівського району Черкаської області, на узбіччі дороги незаконно зірвав частини дикорослих рослин конопель, які переніс до квартири в місті Каневі, де залишив їх сушити.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури.

Надалі він від’єднав листя та суцвіття від стебел та подрібнив їх шляхом перетирання через металеве сито і таким чином незаконно виготовив згідно з висновками експертиз наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів: особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс, загальною масою 142,23 грамів, та незаконно зберігав без мети збуту для власного вживання у власній квартирі та при собі до моменту виявлення та вилучення працівниками поліції.

Завдяки принциповій позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено вказану особу до покарання у вигляді трьох років позбавлення волі із застосуванням іспитового терміну строком на два роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у сусідньому районі школяра посеред уроків забрали у лікарню через передозування кокаїном.