Системна робота у межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» продовжується, адже в умовах сьогодення дуже важливо, аби громади раціонально використовували кошти та спрямовували їх на більш пріоритетні завдання.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської районної державної адміністрації.

З цією метою відбулося чергове засідання робочої групи, на якому проаналізували публічні закупівлі, здійснені Степанецькою громадою з початку бюджетного року, та заплановані закупівлі громади на 2024 рік.

Розпорядниками бюджетних коштів сільської ради здійснено 42 публічні закупівлі, це – переважно продукти харчування для закладів освіти та оплата житлово-комунальних послуг у комунальних закладах громади.

Також робочою групою проаналізовано закупівлю, здійснену відділом освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради щодо капітального ремонту по утепленню фасаду одного із навчальних закладів Степанецької сільської ради, вартість якого становить 7 млн. 858 тис. 300 грн. Ремонтні роботи розпочато на численні звернення батьківського комітету закладу освіти та відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», порушень чинного законодавства не виявлено.

На постійній основі Степанецька громада допомагає військовослужбовцям, які є жителями громади, та підрозділам Сил безпеки і оборони України. Із початку року за кошти місцевого бюджету придбано портативні радіоелектронні засоби протидії безпілотним літальним апаратам, квадрокоптери.

«Віримо, що тільки через відкритість та взаємодію ми можемо перемогти ворога та побудувати справедливе, ефективне суспільство», - зазначено у повідомленні Черкаської РДА.

На зображенні може бути: 5 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 5 людей та люди навчаються

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Степанецька громада придбала та передала військовій частині жителя Мартинівки прилад РЕБ (фото).