Днями відбулася презентація проєкту «Через гру до успіху!», який став одним із переможців всеукраїнського конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Україно!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Метою проєкту, який  ініціювали та реалізовують зусиллями КУ «Канівський інклюзивно-ресурсний центр», стало створення розвивально-ігрового майданчика для дітей, які відвідують установу.

«Споруди, обладнання, об’єкти майданчика допоможуть вирішити проблему реабілітації, відновлення та розвитку моторно-рухових функцій, зорово-моторної та просторової координації у дітей, а також сприятимуть розвитку дрібної та загальної моторики. Крім того, важливе значення має й освітній компонент, адже він сприятиме вихованню толерантного ставлення до осіб з особливими освітніми потребами та інклюзивної культури в населення громади»,  – розповіла координатор проєкту Олена Литвин.

Наразі проєкт вже практично реалізовано – придбано необхідне обладнання, виготовлено допоміжні елементи тощо.

«Благодійний фонд «МХП – Громаді» виділив на на ці цілі 50 тис. грн. Однак фінальне облаштування ігрової зони, за погодженням із фондом, ми все ж вирішили перенести на весну, коли сприятиме погода», – прокоментувала пані Олена.

До слова, під час вчорашнього заходу дітки й батьки мали змогу не лише ознайомитися з можливостями нового майданчика, а й взяли участь у справжньому новорічному заході – покружляти круг ялинки з Дідом Морозом та Снігуронькою, а також отримати солодкі подаруночки.

Зображення може містити: 4 людини, дерево та надворі

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять, дитина, надворі та крупний план

Зображення може містити: надворі

Зображення може містити: надворі

Зображення може містити: у приміщенні

Зображення може містити: 14 людей, капелюх та надворі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше двохсот школярів взяли участь у конкурсі «Збережи ялинку» від МХП та Канівського природного заповідника (фото).