Під час сьогоднішнього сесійного засідання було озвучене колективне звернення працівників комунального підприємства «Яблунівське», які виступили проти призначення депутата Віктора Огородніка директором КП.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на власну інформацію.

Працівники комунального підприємства попередньо направили лист Канівському міському голові Ігорю Ренькасу із закликом не призначати директором КП депутата міської ради, обраного від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», Віктора Огородніка.

У своєму зверненні працівники відзначають, що директор підприємства Олег Коваленко докладав багато зусиль для поліпшення матеріальної бази, організації роботи, забезпечення працівників інструментами, спецодягом, необхідним обладнанням. Більше того, жодних скарг щодо роботи працівників комунального підприємства чи його директора Олега Коваленка не надходило.

Тож працівники підприємства висловили свою позицію щодо кандидатури Віктора Огородніка:

«Жителі села Яблунів та сусідніх  сіл знають, що вказана особа , прикриваючись депутатським посвідченням, протягом останніх чотирьох років займався незаконною вирубкою та продажем лісу за готівку. Окрім цього Віктор Огороднік мав судимість за отримання хабаря, а також був тричі судимий у 2016, 2018 та 2019 роках по ст..191 «Привласнення і розтрата майна, зловживання службовим становищем» та у 2019 році по ст.366 «Службове підроблення документації». Не здивуємося, що є ще й інші кримінальні провадження...

Ми проти цього свавілля та призначення Огородніка В.В. директором підприємства, в якому ми працюємо, і взагалі не розуміємо як особа від партії війни – ОПЗЖ може займати керівні посади...», - зазначено у тексті звернення.

Вказане звернення працівники підприємства просили розглянути на сесії міської ради, опублікувати на офіційному сайті та у ЗМІ.  

Натомість міський голова Ігор Ренькас запевнив, що були проведені зустрічі із працівниками підприємства, а новопризначений директор Віктор Огороднік навіть повідомив, що йому надходили погрози.

Немає опису.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутата Канівської міськради призначили директором місцевого КП.