У Шевченківському національному заповіднику сподіваються на створення Середньодніпровського національного природного парку.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із ефіру 18000 розповіла в.о. директора заповідника Валентина Коваленко.

«У 1918-му Симон Петлюра заповідав зреалізувати ідею українського характеру. Запропонував вивласнити всі землі і води навколо могили у радіусі 5 верстов, взявши за центр хрест. Коли держава візьме під опіку Тарасові обрії, тоді нікому не буде повадно роззявляти рота на те, щоб розташовувати тут свої промислові об’єкти», – відзначила Валентина Коваленко.

«Сьогодні Шевченківський національний заповідний приєднується до всіх науковців, громади міста Канева, щоб створити навколо заповідника –  Середньодніпровський національний природній парк. Бучак, всі береги Дніпра, Трахтемирів… Якщо він буде створений і захищений державою – тоді все буде прекрасно», – додала вона.

Весь ефір можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час рейду із виявлення порушників комендантської години у Черкасах вручили 34 повістки.