Колись ми перестанемо бути папуасами ... Рано чи пізно всі українські компанії змушені будуть стати прозорими і будуть працювати прозоро, і всі будуть платити податки.

Таку думку в ході конференції UCGA (Ukrainian Corporate Governance Academy) у Києві висловив власник агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», повідомляє «Kanos» із посиланням на Економічну правду.

«У 90-х роках були якісь дикі бандити - вони пішли. Потім ми бачили страшних хлопців з Донецька, які втекли - їх теж зараз немає. Світ змінюється і країна зміниться. Компанії стануть прозорими, візьмуть «борди» (board, правління, члени правління, ЕП) і гроші у них будуть прозорими», - зазначив Косюк.

Комусь це може подобатися або не подобатися, переконаний він, але це станеться рано чи пізно. Також Косюк назвав приблизні зарплати членів правління українських компаній. 

За його словами, глава правління повинен отримувати не менше 250-300 тисяч євро в рік, а член правління - близько 150-200 тисяч євро.

«Мені члени «борда» приносять набагато більше, ніж я їм плачу. Коли тобі кладуть на стіл 100 або 50 млн доларів зайвих, то поділитися одним мільйоном з тими людьми, які ці гроші туди поклали, це нормально», - додав Косюк.

Крім того, власник «Миронівського хлібопродукту» підкреслив, що в компанію він не наймає людей, які «не залучені в процес», і для яких гроші - це головний мотив.