Мешканці мікрорайону, які висловлюють невдоволення будівництвом вежі стільникового зв’язку на автозаправці, зустрілися із представником «Vodafone».  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

Жителів канівської громади зустрілися із представником «VODAFON» на місці будівництва 40-метрової вежі мережі стільникового зв’язку по вулиці Шевченка, 69а за 10-ть метрів від існуючої автозаправної станції, відомої як «Зелене господарство».

«Вже не вперше жителі навколишніх багатоповерхівок, працівники та батьки дітей ЗОШ № 6 та дитячого садочка «Дзвіночок», що розташовані неподалік цього будівництва, висловлюють несприйняття можливої появи у цьому місці вежі стільникового зв’язку, готовність всіма методами відстоювати свою позицію та не допустити шкідливого впливу роботи цієї вежі, в першу чергу, на здоров’я їх дітей.

Міська влада, а саме виконавчий комітет, не надав дозволу на це будівництво, тоді ж київські магнати вирішили ігнорувати волю громади і розпочали будівництво, заливши фундамент під вежу.

Володимире Борисовичу, Ви так гарно говорити про децентралізацію, а дії Ваших підлеглих, що так легко надають будь-які дозвільні документи не звертаючи увагу на простих жителів (вважать за біомасу?), свідчать про протилежне. Володимире Борисовичу, приїжджайте у Канів на вулицю Шевченка, 69а, тут Ви наочно переконаєтеся у так званій «децентралізації», - зазначено у пості депутата міської ради Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці впевнені, що будівництво антени мобільного зв’язку на заправці, здійснюється із порушеннями.