Депутат Канівської міської ради Тетяна Кекух висловила обурення стосовно того, що вже більше року збудоване міні-футбольне поле не спромоглися поставити на баланс міського комунального підприємства.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час вчорашнього сесійного засідання Канівської міської ради депутат від «БПП «Солідарність» Тетяна Кекух озвучила запит стосовно міні-футбольного поля, яке розташоване у мікрорайоні «Магніт».

«29.06.2017 року Канівська міська рада прийняла рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громада міста Канів спортивного майданчика розташованого на прибудинковій території по вулиці Енергетиків, 180».

У відповідному рішенні було передбачено, що міні-футбольне поле із його конструктивними елементами, зокрема футбольними воротами, штучним покриттям, огороджувальною металевою конструкцією та бетонним фундаментом,  загальною вартістю близько 440 тисяч гривень, буде передане на баланс комунального підприємства «ЖЕК».

Із моменту ухвалення відповідного рішення пройшов вже рік, однак до цього часу керівництво комунального підприємства не спромоглося взяти на баланс спортивний майданчик», - зазначено у тексті запиту.

Відтак, депутатка звернулася із проханням надати письмове роз’яснення керівника комунального підприємства «ЖЕК» стосовно того, чому він до цього часу не виконав рішення Канівської міської ради, та забезпечити взяття на баланс КП «ЖЕК» відповідного спортивного майданчика у найкоротші терміни.

У підсумку, відповідний запит одноголосно підтримали 24 депутати.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що оплесками вболівальників та сльозами гравців завершилося відкриття міні-футбольного поля у Каневі.