Міський голова підписав розпорядження про відзначення у Каневі Дня Державного Прапора та 27-ої річниці Незалежності України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Відповідно до затвердженого плану заходів, 23 серпня о 9.00 на площі Шевченка біля Будинку рад відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України, а о 9.30 – покладання квітів до могил А.Петрушенка, А.Чупилки, О. Перцева, С.Кобченко - загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Із нагоди відзначення цих державних свят у бібліотеці ім.Т.Шевченка 21 серпня підготують тематичну викладку літератури «Єднаймося навколо віршів», а 23 серпня проведуть міні-екскурс «Україна унікальна, Україна надзвичайна».

24 серпня у День Незалежності України о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків В. Чорноволу, героям Небесної сотні, Т.Шевченка.

О 17.00 на площі Шевченка будуть проводити майстер-класи, виставки майстрів народної творчості. Також у цей час розпочнеться реєстрація учасників конкурсу вишиванок «Святкуй як я, святкуй як ми, святкуй по - українські!» за номінаціями:

- «Найбільша родина у вишиванках»;

- «Найстарший учасник у вишиванці»;

- «Найменший учасник у вишиванці»;

- «Сорочка поколінь»;

- «Закохані серця» (для пари).

 Урочистості та святковий концерт з нагоди 27-ої річниці незалежності України розпочнуться о 19.00, а святкова дискотека – 0 21.00.

Нагадаємо нещодавно ми публікували анонс заходів, які відбудуться у місті під час ІІІ Канівського міжнародного кінофестивалю.