15 червня відсвяткував свій ювілейний 90-й День народження житель села Степанці – Володимир Тихонович Стоколос.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Народився ювіляр саме в цьому селі, і до сьогодні тут проживає. У Степанцях закінчив школу, здобув освіту в Маслівському сільськогосподарському технікумі, під час служби в армії побував у багатьох місцях. «Проїхав від Калінінграда аж до Владівостока!» – з гордістю згадує ювіляр.

Свій життєвий шлях пройшов аж до самого виходу на пенсію в колгоспбуді, жартує, що вже понад 30 років на заслуженому відпочинку і нажив стаж на ще одну пенсію.

Доля подарувала йому вірну дружину – пані Віру Богун, з якою вони виховали двох дітей, збудували будинок, мають двох онуків і одного правнука. На жаль, дружини вже немає поруч, але дочка піклується, часто навідує і допомагає, адже у Володимира Тихоновича в господарстві є кури та вірний собака.

В ювілейний День народження до пана Володимира завітали друзі та рідні. Також з нагоди ювілею відвідали й представники степанецької ОТГ, зокрема Наталія Вовчинська – секретарка Степанецької сільської ради та Віталій Степанець – поліцейський офіцер громади. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади привітали пана Володимира, побажали йому міцного здоров’я, втіхи від дітей, онуків і правнуків, а найголовніше – мирного і чистого неба. Гості вручили і теплий подарунок на згадку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відкритий чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ стартує цієї п’ятниці у Каневі.