Канівські лісівники таки придбали дорогий позашляховик Subaru Forester.

Про це повідомив на власній сторінці у Facebook черкаський активіст Артур Чемерис, пише «Kanos».

Зокрема, як свідчить пост журналіста, новопридбаний позашляховик було зареєстровано на юридичну особу Канівське лісове господарство 26 жовтня поточного року, а його ціна склала 880 тис грн.

«Працюй сумлінно, витрачай ощадливо і, найголовніше, турбуйся про ліс - тоді він віддячить тобі сторицей. Золоті слова для будь якого лісника. Проте оця «сториця» відрізняється від лісництва до лісництва.. От в Звенигородці лісники пересіли на коней і їхня «сториця» вимірюється однією кінською силою, а в Канівському лісгоспі «сториця» має одразу 172 кінські сили, 2,5 куб.см бензинового двигуна, ABC, парктронік, блютуз хенд фрі, лbті діски, круіз контроль і розганяє все це добро до сотні за 9 секунди. Рібята таки придбали собі омріяний Субаро Форестер ціною у 880 тис.грн. І нехай весь світ зачекає, разом зі своїми відкритими торгами...», - емоційно зауважив Чемерис, підкріпивши до власного поста скріншоти опрацьованих відповідей на його звернення, що засвідчують факт відповідної покупки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що після розголосу, Канівське лісництво відмінило тендер на купівлю дорогого позашляховика.