Хтось, називає це привілеєм для заможних. Інші переконані, що це чи не найвигідніший спосіб інвестувати. Але і в першому, і в другому випадку, мова йде про одне й те ж - антикваріат.

В наш час, володіння антикваріатом вважається вкрай престижним. Більше того, все частіше антикварні речі чи предмети давнини слугують предметами інтер'єру, декору, гордості перед друзями, або ж просто особистого самоствердження.

Саме тому, з допомогою популярного інтернет-порталу OLX журналісти «Kanos» вирішили дослідити, які цікаві антикварні та раритетні речі пропонують для продажу у Каневі.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги перелік тих лотів, які були виставлені з початку 2017-го та за версією нашого порталу є найбільш цікавими.

 

Монета Олександра II


За цю знахідку, згідно опублікованого оголошення, її власник воліє виручити майже 20 тис.грн. Монета датована 1861-м роком та за інформацією автора зберіглась на 90%.

 

 

Хрест іх Трахтемирова

Ще однією не менш вартісною річчю для любителів давнини є хрест невідомого погодження, що за даними автора, був знайдений в 1989-му році на території піонерського табору «Салют» в селі Трахтемирів.

 

 

Колекційна монета


За майже 500$ у Каневі також пропонують продати унікальну колекційну монету 1880-го року. За словами автора, востаннє така монета була продана в 2007-му році у Франкфурті за 1310 євро.

 


Однак, на цьому перелік антикварних цікавинок, які пропонують придбати у Каневі не вичерпується. Так, любителі давнини можуть знайти тут купюри і монети царської Росії, стародавні ґудзики, саперні кусачки Вермахта, знайдені автором лоту на німецьких позиціях 1941-1943-го років, козацькі топорики та, навіть, стародавні ікони.

Зауважимо, що всі дані були взяті з відкритих джерел, однак автори жодного із вище згаданих лотів не вказали, чи звертались вони до відповідних органів з метою історичної та мистецької оцінки своїх знахідок.