Кременчуцьке водосховище 5–ти кілометрової зони Канівської ГЕС манить рибалок з різних куточків Черкаської області і не тільки. Сюди приїздять з сусідніх областей, щоб порибалити, адже це місце славиться як рибне. Місце, де перебуває і збивається багато різноманітної риби, особливо такої цінної як судак.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Значна частина дзвінків, які надходять на телефон «гарячої лінії» Черкаського рибоохоронного патруля, стосуються порушень правил рибальства саме в Каневі.

«Ми впевнені, що майже кожен рибалка, їдучи порибалити в даній місцевості, знає, що на цій ділянці заборонене будь-яке рибальство. Але це їх не стримує і ми маємо те, що бачимо.

Проводячи рибоохоронну роботу, державні інспектори Черкаського рибпатруля кожного разу фіксують низку порушень. Оформлюють протоколи, виносять постанови щодо сплати штрафу. Рибалок це не лякає! А все тому, що відповідальність за порушення правил рибальства - «смішна». Штрафи, які на сьогодні передбачені санкціями статтей, настільки низькі, що люди з легкістю сплачують і далі займаються своєю улюбленою справою в забороненій зоні», - зазначено у повідомленні рибоохоронного патруля.

Санкція ч. 3 ст. 85 КУпАП порушення правил рибальства, передбачає штраф у розмірі від 34 до 170 грн, а ч. 4 ст. 85 КУпАП грубе порушення правил рибальства, від 340 до 680 грн.

За період з 09 по 14.06.2021 р. інспекторами було складено 94 матеріали про адміністративні правопорушення, з яких: 10 - за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та 84 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

За грубі порушення збитки складають 7 735 грн, а штрафів накладено на суму – 4 029 грн (за ч. 3 ст. 85 КУпАП).

Отже, відповідальність, яка передбачена сьогодні, не стримує людей. Тому Черкаський рибоохоронний патруль закликає рибалок - не порушувати правила рибальства, бути свідомими і відповідальними.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (093) 869-65-93, (0472) 31-02-76.

На зображенні може бути: природа та водойма

На зображенні може бути: озеро, хмара та природа

На зображенні може бути: природа та водойма

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  на черкаській дамбі внаслідок ДТП спалахнули дві автівки (фото).