Скандинавський антициклон, який сформувався у холодному повіті посилює свій влив на центральну Україну, в той же час продовжує блокувати переміщення контрастних атмосферних фронтів, які «зависли» над заходом та сходом України, зумовлюючи там зливові дощі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

На Черкащині сухе континентальне повітря під променями «високого» сонця та майже максимальної тривалості світлового дня швидко прогріватиметься до 23-28°, тепло 14-19º буде і вночі. Лише місцями, поодиноко блукаючі купчасто дощові хмари у пообідні години все ж можуть проявити себе короткочасним зливовим дощем.

Літня спокійна погода з високими денними градусами утримається і на початку нового тижня, але з середи, 21 червня, вдень літнього сонцестояння, погода зміниться.  

Також на Черкащині зберігається надзвичайна пожежна небезпека – найвищого 5 класу. Відсутність суттєвих дощів та, підвищення температури як повітря так і ґрунту сприятимуть подальшому зростанню показника пожежної небезпеки у лісах області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жительку Таганчі привітали із 95-річним ювілеєм.