Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що наразі уже підготовлене подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата від Канівщини Геннадія Бобова, хоча останній каже, що всі звинувачення проти нього – безпідставні.

Відповідна заява і парламентаря, і генерального прокурора була опублікована на їхніх персональних сторінках у Facebook, інформує «Kanos».

«В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховноі Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України),Євгена Дейдея (ст. 368 прим 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим 2 КК України). Працюємо далі», - відзначив Юрій Луценко.


В свою чергу Геннадій Бобов переконаний, що перш ніж робити подібні заяви, представники правоохоронних органів мали б спочатку взяти роз’яснення у народних депутатів щодо усіх питань, які їх цікавлять.

«...Впевнений, більшість непорозумінь було б вирішено. І в правоохоронних органів не залишилося підстав для подібних «піар-заяв» у соцмережах.Нагадаю, я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати.Тому розраховую на об’єктивність правоохоронних органів у встановленні істини у цій ситуації», - констатував парламентар.