За даними досудового слідства, мешканка Сміли через соцмережу «Однокласники» ширила пости, в яких героїзувала рашистських загарбників та співчувала втратам російських військ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

У публікаціях жінка відкрито підтримувала та виправдовувала окупантів, задіяних у так званій «військовій спецоперації» та репостила матеріали із злочинною символікою.

Слідчі СБУ повідомили пропагандистці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття зловмисниці проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 2 людини, телефон та екран

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «вернувшихся домой участников спецоперации на украине встретили в волгограде начальник управления росгвардиипо волгоградской радской обла.. 2 служба безпеки украни»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «сбу служба безпеки украйни»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що розпочали розслідування ракетних ударів по цивільним об’єктам Черкащини (фото).